Noter Onaylı Tercüme

Noter onaylıtercüme nedir?

Tercüme bürosu tarafından hedef dile çevrilen belgelerinizin Noter onayından geçmesi ile Noter tasdikli tercüme adını almaktadır.

. Noter onaylı çeviriler her yeminli tercüme bürosunun hizmetinde bulunarak, isteğiniz doğrultusunda belgeleriniz yeminli tercüme ve noter yeminli tercüme olarak hazırlatılarak teslim edilir. Noterden onaylı yapılan çevirilerde geri dönüş olmadığında yapılan çevirilerde hata oranı olmaması çok önemlidir. Bu önemli ayrıntıdan dolayı çevirileriniz Korkmaz tercüme bürosu bünyesinde dikkatle kontrol edilerek yapılmaktadır. Her hangi bir harf hatası doğrultusunda çevirilerinizde geri dönüş sağlanacağından çeviri yaptıracağınız yeminli tercüme bürosunu dikkatli seçmeniz gerekmektedir. Noter onaylı tercüme noter onayından geçirdikten sonra evrağınızı bütün resmi kurumlarda güvenle kullanabilirsiniz. Tercümeleriniz bittikten sonra Noter onayı teslim süresi için yarım saat yeterlidir.

Tercümelerinizin noter tasdiki yapılabilmesi şu aşamalardan geçirilir.

Kaynak dil- hedef dil bilgisiYeminli tercüme bürosu kaşesiBelgeyi çeviren yeminli tercümanın ismi ve imzasıYeminli tercüme bürosu ismi ve adresi bulunan kaşe ve imzaİki ayrı nüsha ( Noter ve belge sahibi için)Belgelerin ön sayfasında tercümesi arka sayfasında orjinali gelecek şekilde zımbalanması.

Gibi aşamalardan geçirildikten sonra yeminli tercüme bürosu tarafından Noter tasdiki rahatlıkla sağlanır.

Noter yeminli tercüme fiyatları

Noter yeminli tercüme fiyatlarımız sayfa başına ücretlendirilmektedir. Korkmaz yeminli tercüme bürosu olarak belgelerinizin noter tasdiğini aynı gün içerisinde sağlayarak sizlere güvenle sunuyoruz. Sizlerde Belgelerinizin noter onaylı tercüme fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilmek için bizler ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.