Hukuki tercüme Nedir?

Hukuki tercüme günümüzde Hukuki alandaki çevirilerin talep sayısı fazla olması ile birlikte bir çeviri kalitesi bir hayli önem taşıyor. Hukuki çeviri yapacak olan tercümanın uluslararası ve Türk hukuk mevzuatını çok iyi bilmesi konusunda teknik becerisini geliştirmiş olması gerekmektedir. Korkmaz tercüme bürosu olarak çevrilen belgelerin kontrolünü sağlayarak her alanda Hukuki çeviri yapabilen tercümanlarımız mevcuttur. Sizlere sunduğumuz hizmetin yanında çevirilerinizi en hızlı şekilde kontrol edip güvenle teslim sağlayarak çevirilerinizi istediğiniz kurumda kullanmak imkanı veriyoruz.

Hukuki alanda yapılan çeviriler; Dava dosyası, kayıt belgesi, hakim çözümü, mahkeme evrakları, raporlar, sözleşmeler vb. evraklar hukuki tercüme kapsamına girmektedir. Tercümanlarımız gerekli Hukuk alanında eğitimlerini tamamlanmış kişilerden seçerek çevrilen terimlerin hata oranlarını en aza düşürüyoruz.

Hukuki Tercüme Fiyatları

Hukuki alanda gelen çeviri taleplerinizi en uygun şekilde karşılamak için sizlere özel fiyat politikamız ile cevap vererek evraklarınız en uygun Hukuki tercüme fiyatlarıkapsamında çeviriyoruz. Sizlere Hukuki tercümelerinizi ister online, telefon, E-mail aracılığı ile gönderip en ucuz fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

İngilizce 9 TL – Almanca 11 TL – Rusça 17 TL – Arapça 17 TL – İtalyanca 15 TL Bu fiyatlara KDV dahil değildir.