Hakkımızda

Hakkımızda

Uzun yıllardan bu yana kaliteli ve uygun tercüme fiyatları ile profesyonel çeviri hizmetleri sunmaktayız. Korkmaz tercüme bürosu yılların deneyimine dayanarak edindiği uzman tercüman ekibi ile sizlere kaliteli içerikler ile tercüme hizmetlerini hata oranını en aza düşürerek hizmet vermekteyiz.

Sunduğu tercüme hizmetlerinden sözlü ve yazılı olmak üzere dünyanın tüm dillerini bir araya getirmekteyiz. Bizlere sunduğunuz belgelerin sayfa oranları ayırt etmeksizin her alanda teknik beceriye sahip uzman tercümanlarımız tarafından çevrilerek sizlere teslim edilir. Belgelerinizi doğru zamanda ve güvenle teslim almak istiyorsanız bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Güven kavramının önemliliğinin bilincinde olarak belgeleriniz 3. kişiler tarafından gizliliği korunur, teslim süresi ve sonrasına kadar bilgileriniz her daim saklı kalır. Sizlerden teslim alınan belgeleri, yılların deneyimine sahip her alanda uzman çevirmenlerimizin ellerine teslim ediyoruz

Uzman tercüman ekibimiz

Yazılı tercüme ekibimiz, çeşitli teknik beceriye sahip ( Hukuki, tıbbi, medikal, akademi tercüme vb.) çevirilerde alanında uzman ekiplerimizce belgeleriniz, Korkmaz tercüme büromuz tarafından alınır ve tercümanlarımıza teslim edilir. Belgeleriniz teslim alınırken teknik becerisi göz önünde bulundurularak göndereceği tercümanlar tarafından hedef dile çevrilmesi ile tercümelerinizin hata oranları ve terimlerin en doğru şekilde çevrilmesi için her daim çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sözlü tercüme ekibimiz yazılı tercümanlarımız da olduğu gibi gidilecek alanlara göre ( organizasyonlar, noter, sunum, sempozyum vb.) seçilerek yönlendirmeler yapılmaktadır. Ardıl ve simultane olmak üzere her alanda teknik beceriye ve hedef sahip sözlü tercümanlarımız bulunmaktadır. Sunacağımız hizmetlerde yazılı ve sözlü tercüme fiyatlarımız piyasaya oranla en uygun tercüme fiyatları sunmaktayız. Belgeleriniz için bizlere başvuruda bulacağınız tercüme taleplerinizin fiyatlandırılması için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Deneyimlerimiz

Bizler, Türkiye’ nin her noktasına ulaşıp, birçok sektörde deneyim kazanarak her alandaki engin bilgilerimizi sizler ile paylaşmak için var gücümüz ile çalışmaktayız.

Türkiye de her geçen gün çeviri bürolarının sayısı git gide artmaktadır. Bu nedenle eski deneyime sahip çeviri bürolarının sayısı bir hayli az olması ile yapılan çeviri hatalarının önüne geçilmemektedir. Bizler uzun yıllardır çalışmış olduğumuz tercüman ekibimiz ile sizlere hatasız çeviri hizmeti garantisi vermekteyiz.

Sektörünüz ne olursa olsun Türkiye’nin her noktasına ücretsiz kargo hizmeti ile hızlı teslim imkanlarımızdan faydalanmak için bizler ile iletişime geçin.

Vizyonumuz

Çeşitli sektör deneyimine sahip yeminli tercüme büromuz sizlere her geçen gün çeviri anlamında bir yenilik daha kazandırma için vizyonumuzu daha da genişletmekteyiz.

Bir çok çeviri büroları arasında kendini kanıtlamış olan Yeminli tercüme büromuz, hedef belirlerken sizlerden gelen şikayetleri göz önünde bulundurarak hata oranlarını ve müşteri memnuniyeti için çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz.

Bizler, sizlerden gelen belgeleri 3. Kişiler ile paylaşmayarak gizlilik politikamızı sürdürmek için her daim çalışmalarımız devam etmektedir. Güven kavram öneminin farkındalığı ile çeviri öncesi ve sonrası hizmetlerimiz ile her daim ulaşım imkanları sunuyoruz.

Misyonumuz

Bu gününe dek yaptığımız her işin arkasında olan bir firma olarak misyon kavramımızı bir çok tercüme bürosuna göre yaptığımız yenilikler ile farkımızı belirlemiş olduk.

Teknoloji ve sanayinin gelişmesi ile her sektöre olan ilgi oldukça yaygın hale gelmiştir. Çeviri bürolarına olan ilginin artması ile birçok il ve ilçelerde çeviri hizmetleri verilmektedir. Bunun gibi birçok sektörde iş alanlarının genişletilmesi, yapılan işin öneminin ve güvenirliliğinde kayıplar yaşanmaya sebebiyet vermektedir. Eskiye oranla Misyon kavramını genişletemeyen tercüme bürolarının sayısı da bir hayli fazladır.

90
Kaliteli İçerik
100
Güvenli Hizmet
80
7/24 Ulaşım
80
Hızlı Teslimat