Akademi Tercüme

Akademi tercüme işlemleri diğer alanlara göre en çok gerekli olan ve sürekli rağabet gören çevirilerdendir. Akademi alanda yapılan tercümeler hızlı sonuç istenen ve dikkat gerektiren bir durum olduğundan yapılan çevirinin kalitesi çok önemlidir.

Üniversitelerin hızla çoğaldığı eğitim sisteminin zorunlu olduğu günümüzde Akademi alanında yapılan çevirilerin önemini de beraberinde getirmektedir. Bu nedenle Korkmaz tercüme bürosu olarak uzun yıllardan beri yaptığımız Akademi tercüme alanındaki çevirilerde uzman tercümanlarımız ile çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.

Akademi alanında Tezler, diploma, transkript vb. gibi belgelerin çevrilmesi dikkat gerektiren ve tercümanın yeterince bilgi birikime sahip olması gerekmektedir. Üniversitelerde mezun olabilmek için yapılan tezlerin çoğunlukla İngilizceye çevrilmesi istenmektedir. Bu gibi durumlarda yeminli tercüme bürosuna başvurarak işlemlerinizi rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Yapılan bu tezler ön lisans, lisans ve aynı zamanda doktora tezleri de olabilir. Korkmaz tercüme bürosu olarak Akademi alanında yaptığımız çalışmalarımızda sizlere hızlı sonuç kazandırarak tezlerinizi güvenle teslim ediyoruz. Akademi tercüme alanının öneminden bahsettikten sonra öğrencilik hayatınızın kesintiye uğramaması ve doğru sonuç alabilmeniz için profesyonel çeviri yaptırmanızın altını çizmek isteriz.

Akademi tercüme fiyatları

Akademi tercümeler de tezler hariç genellikle karakter sayıları yüksek olmayan çevirilerdir. Bu nedenle sizlere yüksek fiyatlar ile uğraştırmadan gün içerisinde çevirinizi sizlere güvenle teslim ediyoruz. Tezlerin çeviri de yüksek karakterli çeviriler olduğundan çalışmanızı gönderip karakter sayısını hesapladıktan sonra net bir tercüme ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz. Akademi tercüme fiyatları hakkında bilgi almak için bizler ile online, e- mail veya telefon aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

İngilizce 9 TL – Almanca 11 TL – Rusça 17 TL – Arapça 17 TL – İtalyanca 15 TL Bu fiyatlara KDV dahil değildir.