Acil Tercüme

 

Aynı gün teslim garantisi ile Acil çeviri hizmetleri

Çeviri talepleriniz doğrultusunda büromuza teslim edeceğiniz belgeleriniz karakter hesaplaması baz alınarak teslim süresi belirlenir. Sayfa sayısı az olan belgeleri gün içerisinde teslim edebileceğimiz gibi karakter sayısı yüksek olan çevirileri de istediğiniz süre içerisinde tercümeleriniz teslim edilebilir.

Bir tercümanın gün içerisinde çevirebileceği maksimum karakter sayısı 10.000 karakterdir. Fakat yüksek karakterli çevirilerde teslim süresi daha kısa tutulması açısından çeviri bölmesi yapılarak tercümanlara dağıtılır. Böylelikle çevirileriniz istediğiniz süre zarfına yetiştirilerek güvenle teslim edilir. Bir çevirinin tek tercüman tarafından çevrilmesi daha sağlıklı olsa da Korkmaz tercüme büromuzun geniş tercüman ekiplerimizin bulunması, teknik becerisi aynı olan tercümanlara yönlendirilerek bu sorunu tamamen ortadan kaldırılmış olur.

 

 

Acil tercüme fiyatları

Acil tercüme fiyatlarımız sizlerin çevirilerinize öncelik verileceğinden tercüme fiyatlarımız farklılık olacaktır. Fakat piyasaya oranla en uygun çeviri hizmetleri ve kampanyalarımız ile sizlere çeviri fiyatları konusunda indirimler uygulayarak belgelerinizi istediğiniz sürede rahatlıkla teslim alabilirsiniz. Acil tercüme fiyatlarımızı öğrenmek için ve teslim süreniz hakkında bilgi edinmek için bizler ile online, e-mail veya telefon aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz.

ACİL ÇEVİRİ FİYATLARI ; İngilizce 9 TL – Almanca 11 TL – Rusça 17 TL – Arapça 17 TL – İtalyanca 15 TL